Groepslesrooster Schagen

Bij Fit For Free kan je bij alle clubs live groepslessen volgen (dus niet op een scherm).

In het hieronder getoonde rooster kan je een club selecteren, tot 14 dagen vooruit het rooster bekijken en eventueel reserveringen maken.

Selecteer je club

Filteren op

Groepslesrooster Schagen

Print lesrooster
previous next
Zondag26 mei
  • BodyPump Mitsy
  • Yin Yoga Marina
  • Move It / Core Sanne
  • BRN Mitsy
  • BodyBalance Nataliya
Maandag27 mei
  • Hatha Yoga Noël
  • 30m Spinning Elroy
  • 30m BodyPump Elroy
  • BodyBalance Crisleen
  • Kidz Fit 8-15 Cynthia
  • Move It Cynthia
  • BodyPump Nadia
  • Spinning Elroy
  • Power Yoga Marina
  • Kickboksen Amer
  • Sh'bam Elroy
  • Pilates Marina
Dinsdag28 mei
  • Sh'bam Nataliya
  • Vinyasa Yoga Marina
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Kickboksen 8-15 Cor
  • Cross Sanne
  • BRN Elroy
  • Yin Yoga Marina
  • Spinning Jack
  • Hatha Yoga Yvonne
Woensdag29 mei
  • BodyPump Linda
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Core / Move It Cynthia
  • Spinning Linda Beemsterboer
  • BodyBalance Nataliya
  • Kidz Fit 8-15 Arjan
  • Move it / Core Arjan
  • Kickboksen Amer
  • XCORE Marieke
  • Qigong Norbert
  • Bokszaktraining Amer
  • BodyPump Marieke
Donderdag30 mei
  • Move It / Core Arjan
  • Yin Yoga Cathy
  • Yoga Do-In Cathy
  • Spinning Linda Beemsterboer
  • Pilates Nataliya
  • Cross Cynthia
  • Vinyasa Yoga Marina
Vrijdag31 mei
  • 30m Spinning Linda Beemsterboer
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Core / Move It Arjan
  • CX Worx Linda
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Kidz Fit 8-15 Elroy
  • Kickboksen 8-15 Amer
  • Lady Boxing Amer
  • BodyPump Gonny
  • Bokszaktraining Amer
  • Yin Yoga Gonny
Zaterdag1 juni
  • Move It / Core Arjan
  • Spinning Linda Beintema
  • Pilates Noël
Zondag2 juni
  • BodyPump Mitsy
  • Yin Yoga Marina
  • Move It / Core Sanne
  • BRN Mitsy
  • BodyBalance Nataliya
Maandag3 juni
  • Hatha Yoga Noël
  • 30m Spinning Elroy
  • 30m BodyPump Elroy
  • BodyBalance Crisleen
  • Kidz Fit 8-15 Cynthia
  • Move It Cynthia
  • Spinning Elroy
  • Power Yoga Noël
  • BodyPump Nadia
  • Kickboksen Amer
  • Pilates Noël
  • Sh'bam Elroy
Dinsdag4 juni
  • Vinyasa Yoga Marina
  • Sh'bam Nataliya
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Kickboksen 8-15 Cor
  • Cross Onbekend
  • Yin Yoga Marina
  • BRN Elroy
  • Spinning Jack
  • Hatha Yoga Yvonne
Woensdag5 juni
  • Hatha Yoga Yvonne
  • BodyPump Linda
  • Core / Move It Cynthia
  • Spinning Linda Beemsterboer
  • BodyBalance Nataliya
  • Kidz Fit 8-15 Arjan
  • Move it / Core Arjan
  • Kickboksen Amer
  • XCORE Marieke
  • Qigong Norbert
  • Bokszaktraining Amer
  • BodyPump Marieke
Donderdag6 juni
  • Move It / Core Arjan
  • Yin Yoga Cathy
  • Yoga Do-In Cathy
  • Spinning Linda Beemsterboer
  • Pilates Nataliya
  • Cross Cynthia
  • Vinyasa Yoga Marina
Vrijdag7 juni
  • 30m Spinning Linda Beemsterboer
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Core / Move It Arjan
  • CX Worx Linda
  • Hatha Yoga Yvonne
  • Kidz Fit 8-15 Elroy
  • Kickboksen 8-15 Amer
  • Lady Boxing Amer
  • BodyPump Gonny
  • Bokszaktraining Amer
  • Yin Yoga Gonny
Zaterdag8 juni
  • Move It / Core Arjan
  • Spinning Linda Beintema
  • Pilates Noël